Seagate Media

IOS için Seagate Medya Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48 MB
  • Version 2.7.2.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Seagate
Seagate Media; Seagate Wireless Plus, Seagate Central ve GoFlex Satellite depolama cihazlarına sahip olan kullanıcıların ilgisini çekeceğiniz düşündüğüm, iOS cihazlarınızda depolama cihazlarınıza kolaylıkla ulaşmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir S

Seagate Media; Seagate Wireless Plus, Seagate Central ve GoFlex Satellite depolama cihazlarına sahip olan kullanıcıların ilgisini çekeceğiniz düşündüğüm, iOS cihazlarınızda depolama cihazlarınıza kolaylıkla ulaşmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir Seagate Medya Uygulamasıdır.

Seagate Media uygulamasını tamamen ücretsiz olarak iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek, iOS cihazlarınızdan Seagate depolama cihazlarınızda bulunan resim, video ve müzik gibi önemli verilerinize anlık olarak ulaşabilirsiniz. İnternet bağlantısının olduğu her yerden Seagate depolama cihazlarınıza bağlanabilir ve dosyalarınıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca uygulamada bulunan medya oynatıcı desteği sayesinde ulaştığınız video ve müzik dosyalarınızı kolayca açabilir ve oynatabilirsiniz. Seagate depolama cihazlarınızda bulunan dosyalarınıza uzaktan erişmenizi sağlayan uygulama aynı zamanda çekmiş olduğunuz video ve fotoğraflarınız da Seagate depolama cihazlarınıza aktarmanıza imkan sağlamaktadır.

Seagate Media indir